Wolny Wielki Piątek

SPOŁECZNA INICJATYWA USTANOWIENIA DNIEM WOLNYM OD PRACY WIELKIEGO PIĄTKU

WOLNY WIELKI PIĄTEK

Szanowni Państwo,

Poszukujemy osób o specjalizacjach wymienionych poniżej, które zechciałyby współpracować z nami przy realizacji projektu Społecznej Inicjatywy na rzecz Wolnego Wielkiego Piątku:

  1. Specjalista ds. wolontariatu: Osoba odpowiedzialna za zarządzanie zespołem wolontariuszy, w tym rekrutację, szkolenie, koordynację oraz wsparcie naszych wolontariuszy.
  2. Ekspert ds. marketingu społecznego: Osoba posiadająca doświadczenie w promocji społecznych inicjatyw oraz zdolności marketingowe, która pomoże nam w tworzeniu i realizacji efektywnej strategii marketingowej.
  3. Specjalista ds. komunikacji społecznej: Osoba odpowiedzialna za tworzenie i zarządzanie komunikacją zewnętrzną i wewnętrzną inicjatywy, w tym tworzenie treści, zarządzanie stronami internetowymi, mediami społecznościowymi oraz komunikacją z partnerami.
  4. Konsultant ds. organizacji wydarzeń: Osoba posiadająca doświadczenie w organizacji wydarzeń społecznych, która pomoże nam w planowaniu i zarządzaniu wydarzeniami związanymi z naszą inicjatywą.
  5. Specjalista ds. fundraisingu: Osoba, która będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie środków finansowych na realizację naszych działań, w tym tworzenie strategii pozyskiwania funduszy, pozyskiwanie grantów, organizowanie kampanii crowdfundingowych itp.
  6. Specjalista ds. prawa pracy: Osoba posiadająca wiedzę z zakresu prawa pracy, która pomoże nam w analizie i rozwiązywaniu kwestii prawnych związanych z naszym projektem.

Jeśli posiadacie Państwo doświadczenie w powyższych specjalnościach i jesteście zainteresowani współpracą przy naszym projekcie, prosimy o kontakt z nami. Jesteśmy przekonani, że Wasza wiedza i umiejętności będą nieocenionym wsparciem dla naszej Społecznej Inicjatywy na rzecz Wolnego Wielkiego Piątku.

Z poważaniem,

Zespół projektu “Wolny Wielki Piątek”